Восстановить пароль
Регистрация
Сельскохозяйственная техника
1/1

глубокорыхлители ГР

Телефон
Сообщение
Белая Церковь
Продаем глубокорыхлители ГР-1,8, 2,5, 3,4, 4,3. Цена договорная. Возможна доставка в хозяйство.
Глибокорозрихлювачі навісні призначені для глибокого зяблевого безвідвального обробітку ґрунту на глибину 25-50см з метою захисту ґрунту від ерозії, руйнування плужної підошви, поліпшення водно-повітряного режиму кореневонаселеного шару ґрунту, снігозатримання, підвищення вмісту агрономічно-цінних водомірних агрегатів й інших показників родючості ґрунту, а також продуктивності сільськогосподарських культур.
Глибокорозрихлювачі навісні найбільш ефективні на ущільнених і важких за гранулометричним складом ґрунтах. Обробку цими знаряддями необхідно проводити один раз на 3-4 роки.
Висока ґрунтозахисна ефективність знаряддя забезпечує збереження на поверхні поля не менше 80% післяжнивних залишків, повне підрізання бур’янів, брилистість ґрунту менше 10%. Форма лап забезпечує вертикальний підйом ґрунту, хвилеподібне його переміщення й економію енерговитрат на 30-37%.
30.01.2015
619
Виктор
Частник
Мы в соцсетях

Использование сайта, в том числе подача объявлений, означает согласие с пользовательским соглашением. Конфиденциальность , Правила публикации

Разработка и поддержка Vong.team
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2001—2022 AGRORU.com